Podsumowanie luty

W każdy weekend następujący po ostatnim dniu danego miesiąca będę wracać do swoich opinii odnośnie spółek. Niektóre z nich krótko będę opisywać co tydzień, o ile znajdują się, lub są obserwowane w zakładce Portfel. Oczywistym jest, że spółki, których analizy dokonałem w ostatnich dniach nie zmieniły się znacznie i najprawdopodobniej nie będę miał dużo do dodania. W lutym opisałem 9 spółek. Podsumowania będą kontynuacją każdego poprzedniego wpisu, nowe spółki będą dodawane, opinie do starych aktualizowane.

Na początku pochwalę się tylko, że warto zwrócić jak kilka dni temu wyznaczyłem linię oporu dla akcji Polimexu jako poziom 10.49pln. Następnego dnia po prawie 20% kurs zamknął się przy 10.45.

Briju:
04.03.2017- Zgodnie z przewidywanym scenariuszem nastąpiła korekta, która ma potwierdzić wzrosty. Niestety, może się okazać jednak powrotem do trendu spadkowego(wydaje się że jest już o 1 sesję za nisko), jeśli w najbliższym czasie nie zobaczymy białej świeczki będzie to oznaczało kontynuację spadków w okolice 25pln.

Bytom:
04.03.2017- Słabe wyniki w piątek popsuły tak ładnie układającą się formację. Nie zmienia to faktu, iż nadal wierzę w zmianę trendu- nie sprzedałem zakupionego przeze mnie pakiety, jednak jestem tego bliski, jeśli w przyszłym tygodniu kurs nie wróci powyżej 2,50pln.

Colian:
04.03.2017- Mocne wsparcie z dołu, kurs nie spada poniżej 3.30pln, ktoś się jeszcze nie zapakował i nie pozwala odbić od dna.

Marvipol:
04.03.2017- Nie udało się pokonać górnej linii trendu wzrostowego, sprzedałem swoje akcje kiedy jeszcze były na rozsądnym poziomie, liczę na odkupienie w okolicach 12,20pln, a później powrót powyżej 13pln.

PZU:
04.03.2017- Kontynuacja spadków, zobaczyliśmy pozytywną sesję, która była tylko korektą- poziom 34 coraz bliżej.

Remak:
04.03.2017- Na początku tygodnia korekta i kontynuujemy wzrosty czekamy na 23, a następnie 34pln.

Selvita:
04.03.2017- Pozytywne zaskoczenie, kurs utrzymał się powyżej poprzedniego kanału, próba wybicia w górę- atak na 37 w trakcie jednej z sesji, na koniec tygodnia 35pln jest zadowalającym rezultatem dla mnie.

Torpol:
04.03.2017- Niestety w analizie źle poprowadziłem dolną linię średnioterminowego trendu, błędnie myślałem, że została ona pokonana. W najbliższym tygodniu kolejna próba wyznaczenia historycznym maksimów.

Wasko:
04.03.2017- Słabe wyniki, informacja pod akumulacje, spadek trwał jeden dzień i kontynuujemy wzrosty.

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s