Cormay

Z jednej strony, trochę po fakcie- zarobiłem na tej pozycji w piątek 15% i nie spodziewałem się dzisiaj kontynuacji wzrostów. Z drugiej strony kurs właśnie pokonał długoterminowy trend spadkowy, co może wróżyć spore zainteresowanie dużych graczy. Z tego co patrzyłem w ciągu dnia, to spółka znajdowała się w granie 20największych obrotów, coś tutaj dalej musi być na rzeczy.

Druga fala została wyznaczona na podstawie długości pierwszej i prawie był to dobry typ- osobiście jestem zadowolony ze swojego osiągnięcia. Myślę, że teraz czas na małą korektę. Jest szansa, że kurs wróci do poziomu 2.90, czyli z powrotem do linii trendu oraz wielkości takiego spadku odpowiada spadkowi z pierwszej korekty. Następnie nastąpi odbicie w górę do poziomu 3.46, Po tak gwałtownych ruchach na rynku trudno jest mi tu ocenić o jakim horyzoncie czasowym mowa, może to być tydzień, albo miesiąc. Trudno cokolwiek poza poziomami wsparć teraz przewidzieć. Następnym ważniejszym wyszukanym przeze mnie oporem jest około 6pln, jednak podobnie jak wcześniej trudno jest mi wskazać horyzont czasowy, czy nawet określić prawdopodobieństwo osiągnięcia tego poziomu.

Poziom 3.21 również ustaliłem w czwartek uwzględniając wysokość trójkąta, z którego kurs uciekł już jakiś czas temu, jednak wydawało mi się, iż dwie linie trendu będą stanowić dużo większy opór niż to w rzeczywistości wyglądało.

Dodaję link do strony, której artykuły skłoniły mnie do obserwacji tej spółki: http://www.sygnaly-at.pl/

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s