Krezus

Kolejny typ, którym zainteresowanie zawdzięczam czytanemu przeze mnie blogowi. Kolejna spółka, której opis wygląda praktycznie tak samo, przełamanie spadkowej linii trendu, potężne obroty i bum skaczemy z kursem +xx%. Kolejny raz nie wydaje mi się, żeby kurs już osiągnął lokalne maksima.

Jak łatwo zobaczyć po piątkowym pokonaniu spadkowego trendu, dziś kurs nie musiał mierzyć się z żadnym silnym oporem. No może na koniec sesji, jednak dla niezorientowanych w temacie warto dodać, iż notowania zostały wstrzymane po godzinie 15 ze względu na sporą ilość ofert kupna. Jeśli do jutra zainteresowanie tą spółką nie zmaleje to będziemy mieć do czynienia z otwarciem z luką, co teoretycznie powinno wskazywać połowę ruchu wzrostowego- jest szansa na osiągnięcie poziomu 3,7pln w najbliższym czasie. Jest to również poziom silnego oporu- linia trendu w przeszłości była testowana kilkukrotnie, jednak w przeciwnym do obecnego kierunku. Myślę, iż w długim czasie jest szansa na powrót do tamtego kanału wzrostowego. W najbliższym czasie wygenerowany zostanie sygnał kupna poprzez przecięcie się odpowiednich średnich kroczących.

Wstawiam link do bloga dzięki, któremu zwróciłem uwagę na tę oraz kilka innych spółek: http://www.sygnaly-at.pl/

2 uwagi do wpisu “Krezus

  1. […] Krezus: 01.05.2017- Pułapka bessy? Cały kwiecień poniżej historycznego kanału wzrostowego po czym na ostatniej sesji miesiąca powrót w górę przy sporym obrocie. RSI kupuj, MACD w ciągu kilku dni również powinien dać podobne wskazanie. 01.04.2017- Pierwsza próba odbicia w górę nieudana, kurs konsoliduje się ponad linią wyznaczającą trend spadkowy, możliwe odbicie w górę, wsparcie 1.60, opór 1.96, 2.36pln […]

    Polubienie

Zostaw komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s